Kurucumuz Tuğçe Suntay 17 yıllık kurumsal hayatını bir hayalin peşinden giderek bıraktı ve yepyeni bir yola çıktı tam da 40 yaşına bastığı gün! Severek yaptığı, keyif aldığı ve insanlarla buluşturmaktan mutlu olduğu takıları önce sadece kendi ve sevdikleri için üreterek başladı yolculuğuna. Sonra sevdiği işi yaparak daha fazla insana ulaşmanın hayaliyle Sriza’yı kurdu. 

Renklerin eşsiz enerjisinden ilham alarak yola çıkan Sriza koleksiyonu taktığınız her parçanın size kendinizi mutlu hissettirmesini hedefleyerek tasarlanmıştır. Kristal ve doğal taşlar kullanılarak hazırlanmış koleksiyonlarımızın yanı sıra her biri bir eşi daha olmayacak şekilde üretilen el yapımı polimer kil aksesuarlarla tasarlanmış Özel Seri’lerimiz markamızın kendini yansıtan parçaları ve imzasıdır.

Hedefimiz farklı zevklere hitap edebilecek çeşitlilikte, her kadının severek kullanabileceği ve her tarz kıyafetle rahatlıkla kombinleyebileceği parçalar yaratmaktı. Bu amaçla yola çıkarak hazırlanan 250 parçalık koleksiyonumuzla markamızı oluşturduk ve sizlerin beğenisine sunduk. Yolumuz uzun, hedeflerimiz büyük ve hayalimiz SRİZA olmak.. 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR